Dodany: 2010-07-15 11:16:47

Najlepsze gry – czyli co kto lubi.Najlepsze gry, to takie, które potrafią przykuć uwagę gracza na bardzo długi okres czasu, a przy tym nie pozwalają mu czuć znudzenia powtarzającym się w grze motywem. Ważne jest, by gra toczyła się według ustalonego planu, by na ekranie wciąż działo się coś innego, bo przecież właśnie tego chcą gracze.

Najlepsze gry możemy znaleźć na forach o grach, w rankingach i różnych sondach, w których udział biorą już bardziej wytrawni gracze. Jeżeli chodzi natomiast o najlepsze gry internetowe, dużą popularnością cieszą się gry: MMO oraz gry multiplayer, a także sportowe, logiczne, planszowe i wyścigi. Każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie - wedle jego upodobań i zainteresowań. Gry mają zapewnić rozrywkę i sposób na spędzenie wolnego czasu, dlatego też ważne jest, by gra nie męczyła.

Duża liczba ludzi po przyjściu ze szkoły lub pracy zasiada do komputera by odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu spędzonym poza domem. Starsi gracze często zasiadają do gier logicznych, takich jak szachy czy tez warcaby, jednak nie zawsze. Duża ich część preferuje gry strategiczne, strzelanki i tym podobne, które przykuwają ich uwagę do dynamiki danej gry. Najlepsze gry, to moim zdaniem niewątpliwie takie, do których po ich przejściu wracać będziemy chcieli niejednokrotnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Najlepsze gry – czyli co kto lubi.
Nick: