Dodany: 2010-07-15 11:32:35

Lubisz rywalizację? Gry wyścigowe są dla Ciebie. Wprawdzie Internet oferuje całe mnóstwo gier i to w najróżniejszych kategoriach tematycznych i wiekowych, o różnych poziomach trudności i mniej lub bardziej wciągającej fabule, jednak z czasem gry te mogą zacząć nas nudzić. Dlaczego?

Może dlatego, że lubimy rywalizację, a tej nie dostarczają nam wszystkie spośród gier dostępnych na wszelkiego rodzaju stronach internetowych – dostarczają jej jednak gry wyścigowe.
jeżeli tylko lubimy zawrotną prędkość, jeżeli lubimy mieć godnych przeciwników, to gry te spełnią nasz oczekiwania. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni poziom trudności, a potem kolejno mierzyć się z coraz trudniejszymi graczami. G

ry wyścigowe oferują też często możliwość gry multiplayer – wtedy nie będziemy grali z komputerem, ale z przeciwnikiem całkowicie nieprzewidywalnym – innym graczem, siedzącym po drugiej stronie monitora. Możemy zagrać też z przyjaciółmi, bądź osobami które zechcą wyzwać nas na internetowy pojedynek. To ciekawa możliwość sprawdzenia naszych możliwości, cierpliwości i tego, czy potrafimy przegrywać. Taka forma rywalizacji nie może nudzić, dlatego gry wyścigowe niezmiennie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem graczy na całym świecie. .

Nick: