Dodany: 2010-07-15 11:34:13

Dla wszystkich, którzy lubią zawrotną prędkość i tych, którzy interesują się motoryzacją, nie lada frajdą będą gry samochodowe. Będąc kierowcami w prawdziwym otoczeniu musimy liczyć się ze wszystkimi zagrożeniami, zasadami ruchu i innymi ludźmi, tymczasem w wirtualnej rzeczywistości możemy rozpędzić się do niebotycznej prędkości, nie martwiąc się, że ryzykujemy życie.

Wrażenia, jakie zapewniają nam najnowsze gry samochodowe, mogą przyprawić nas o szybsze bicie serca, ponieważ grafika komputerowa oddaje dziś ze szczegółami wizualne efekty kolizji, czy mijanych w zawrotnym tempie przestrzeni. Jakby tego było mało, stają się owe gry świetną możliwością sprawdzenia własnego refleksu, którego wszakże nie chcielibyśmy nigdy testować siedząc za kierownicą prawdziwego samochodu. Do tego gry samochodowe to także wszelkiego rodzaju wyścigi – a te jak wiadomo stają się okazją do rywalizowania, a to lubią i dzieci i dorośli.

Taka forma rozrywki zyskuje nadal coraz większą popularność. A ponieważ istnieje zapotrzebowanie, pomysłowość twórców gier jest wystawiana na ciężką próbę – bo gier samochodowych jest już sporo. Jak więc sprawić, by kolejna zaskoczyła czymś nowym klientów? Na przykład udostępnić opcję katapultowania się z pojazdu, albo wyboru elementów do naprawy w czasowych boksach.

 

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gry samochodowe – dla dzieci i dorosłych.
Nick: