Dodany: 2010-07-15 11:40:18

Nastały czasy, kiedy nie musimy już iść na drugi koniec miasta, by spotkać się z kolegą, by z nim zagrać na komputerze – dziś nie musimy nawet wychodzić z domu, a jednak się spotkamy. Jak? To proste – za pośrednictwem Internetu. „Wspólną” gę umożliwiają nam gry online.

Szczególnie popularne stały się ostatnio wszelkiego rodzaju gry strategiczne. Ich internetowa odmiana pozwala posiada opcję, która umożliwia nam granie z ludźmi z całego świata. Gry online, wśród których znajdziemy wspomniane gry strategiczne, cieszą się rosnącą ciągle popularnością, zwłaszcza od czasu, gdy w grze w tym samym czasie uczestniczyć może od kilku do kilkunastu osób.

Dzięki temu gracze zrzeszają się w drużyny, poznają się nawzajem, uczą się od innych ciekawych taktyk, Poza tym, co tu dużo mówić – prawdziwą satysfakcję przynosi pokonanie innego gracza, a nie komputera. Możliwość prowadzenia rozmów z innymi uczestnikami gry to kolejny dowód na to, jak bardzo rozwinęła i rozwija się nadal forma rozrywki. Gry online to tym samy już nie zwykłe gierki, ale rywalizacja i to rywalizacja wyrównana. To także możliwość grania u boku przyjaciela, bez ruszania się domu. O jednym trzeba tylko pamiętać – to wciąga.

 .

Nick: