Dodany: 2010-07-15 11:43:45

Nie trudno zauważyć, że obecnie powstaje coraz więcej stron z grami internetowymi. Często zastanawiamy się, którą z nich wybrać i dlaczego. Zwykle szukamy stron za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Nie bez powodu najczęściej trafiamy na gry przeglądarkowe.

Na tej witrynie znajdziemy aż 23 kategorie tematyczne gier – to każe wierzyć, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dla chłopców starszych i młodszych mamy strzelanki, gry sportowe, rajdowe, zręcznościówki i wiele innych, zaś dla dziewcząt przewidziano popularne ubierani, przygotówki i po prostu kategorię „dla dziewczyn”. Oprócz tego oczywiście mamy tu kategorie, które zadowolą wszystkich indywidualistów, tych którzy wolą pomyśleć, no i nawet starszych, którzy jeśli zechcą – zagrają w szachy lub ułożą pasjans. Gry przeglądarkowe to także ranking gier, który może ułatwić nam wybór.

Sami gracze mają możliwość głosowania na najlepsze ich zdaniem gry. No i wreszcie rzecz bardzo przydatna – wszystkie gry przeglądarkowe są starannie opisane – pozwala to dowiedzieć się graczom, którzy widzą je po raz pierwszy, na czym polegają, ile trwa runda, czy wreszcie poznają ocenę wystawioną im przez innych graczy.

 .

Nick: