Dodany: 2010-07-15 12:08:48
 

Poprawią humor każdemu - gry śmieszne.Gry śmieszne, to gry, które wydawałoby się, że nie różnią się specjalnie od innych. Przyjrzawszy się im bliżej, dochodzimy do wniosku, że gry śmieszne, dostarczają nam o wiele więcej rozrywki, niż zwykłe nudne platformówki czy gry strategiczne.

Gry te mają za zadanie bawić nas i zapewnić nam jak najwięcej uśmiechu. Inne gry takie jak shootery, potocznie zwane strzelankami, pozwalają graczowi jedynie na wyładowanie swojej agresji poprzez zabijanie kolejnych przeciwników. Kto jednak pamięta o grach bez przemocy, na pewno podzieli moje zdanie mówiące o tym, że gry śmieszne, to gry, w których agresja i przemoc jest wyeliminowana, a w zamian za to, wypełniona jest po brzegi dobrym humorem. Przykładowymi grami tego typu jest bardzo znana gra „Sąsiedzi”, polegająca na robieniu śmiesznych psikusów swojemu sąsiadowi.

Gry śmieszne idealnie nadają się dla dzieci, ale nie tylko. Wielu znużonych nastolatków, a nawet dorosłych miłośników gier komputerowych często poszukuje gier, które ich rozbawią i jednocześnie zainteresują. Gry te wciągają mimo swojej prostoty. Spotkać je możemy również na różnych stronach internetowych w postaci gier online, za pomocą, których każdy gracz znajdzie w sieci coś dla siebie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Poprawią humor każdemu - gry śmieszne.
Nick: